![ne](https://damnlyrics.com//images/space.gif)
ne
Βραχύβιο σχήμα του Γιάννη Παλαμίδα, κυκλοφόρησε ένα και μοναδικό cd το 1998. Ο Παλαμίδας είναι η φωνάρα που γνωρίσαμε με τους Apocalypsis αρχές του 80 (βρείτε τον 1ο δίσκο στη δισκοθήκη της Κιβωτού). Την μετά-ροκ εποχή του έκανε ένα σóλο LP (ΣΙΝΕΡΟΜΑΝΤΖΑ), συμμετείχε σε 2 δίσκους της Λένας Πλάτωνος (στο περίφημο ΣΑΜΠΟΤΑΖ και στο ΣΠΑΣΙΜΟ ΤΩΝ ΠΑΓΩΝ) σε δίσκους του Μαραγκόπουλου (ΜΑΡΙΑ ΝΤΟΛΟΡΕΣ ΠΑΡΕΛΘΟΝ), Τσακνή (ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ), Παν. Μάργαρη (ΣΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΤΟ ΦΩΣ) και Κωνσταντίνου Βήτα (ΑNGEL BABY).
Read more about ne on Last.fm.
User-contributed text is available under the Creative Commons By-SA License and may also be available under the GNU FDL.
![](https://damnlyrics.com//images/space.gif)
ne lyrics
Search Tips
To achieve high accuracy, enter the name of the song + artist names when searching.
If you want to search for songs by artist. Just enter the name Singer to search.
If you want to search for songs by two singers and shows, enter:
Singer 1 ft. Singer 2 to search.